Su džiaugsmu pranešame jog nuo gruodžio 1 dienos prie Slidinėjimo Akademijos šeimos prisijungia Arbūzo komanda.

Tai  aukščiausio lygio švenčių organizavimo ir aptarnavimo įmonė. Visuomet atidžiai įsigilinsime į Jūsų lūkesčius, smulkiausias detales, o išskirtinės mūsų savybės – lankstumas ir kūrybiškumas – padės bet kokias Jūsų idėjas paversti tikrove.

Siūlome Jums išskirtinį dėmesį, sąžiningą kainos ir kokybės santykį, ypatingą maistą, profesionalų aptarnavimą ir, žinoma, neįkainojamą patirtį. Kviečiame tuo įsitikinti! Aptarnaujame ambasadas ir kitas ypač svarbias ir reiklias įmonės jų organizuojamuose banketuose, furšetuose.

Po sėkmingos vasaros lauko prekyboje, kurios metu žmones džiuginome nuostabiais WOK patiekalais, atidarėme Arbūzas bistro tam, jog būtų galima mėgautis WOK ir gardžiais pietumis kasdien. Dabar suradome naujus namus Slidinėjimo akademijoje. Perkelsime visą meniu, pridėsime puikų barą, tam jog Slidinėjimo akademijos draugai taptų ir mūsų draugais!

Arbūzo komanda

Kalvarijų g. 143, Vilnius (Slidinėjimo Akademija)

Tel. +370 677 09958

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje