Jau dabar pradėkite slidinėjimo sezoną! Uždaroje Slidinėjimo akademijoje rasite pirmuosius ir moderniausius Baltijos šalyse sukamuosius slidinėjimo ir čiuožimo snieglente treniruoklius. 

 

Kam tai skirta?

 

contacts_content

Pradedantiesiems

Kad ir kokio amžiaus esate, mokytis tikrai ne vėlu. Jei norite išmokti slidinėti ar čiuožti snieglente, nerasite geresnės vietos nei Slidinėjimo akademija. Dėl treniruoklių pobūdžio, instruktoriai gali Jus nuolatos palaikyti, teikti pastabas ir techninius patarimus, o ne laukti trasos apačioje su dar 15 mokinių.

Naudodami vaizdo įrašus, galėsime vertinti Jūsų techniką bei pažangą, o tai padės greičiau pasiekti puikų slidinėjimo lygį. Išskirtinės Slidinėjimo akademijos paslaugos, įskaitant barą, didelį intruktoriaus dėmesio kiekį vienam studentui ir kontroliuojamas sąlygas, reiškia, jog čia progresuosite daug greičiau nei kitose trasose.

 

contacts_content

Vaikams

Siekiant geriausio rezultato ir produktyvaus pamokos laiko išnaudojimo, rekomenduojame čiuožti slidėmis mokyti vaikus nuo 5 metų, snieglente – nuo 14 metų. Jeigu Jūsų vaikas jaunesnis, užsiregistruokite įvadinei pamokai – jos metu instruktorius įvertins, ar Jūsų vaikas pasiruošęs mokytis.

Čia vaikų visada lauks žaismingas mokymosi procesas: pamokų metu naudojami kamuoliai, kūgeliai, vairai, tad nebūna nuobodu, o tobulėjimas vyksta žymiai greičiau nei mokantis slidinėti kalnuose.

Ir, žinoma, kadangi Slidinėjimo akademijos treniruokliai yra sukamieji, čia nebus keltuvų ar eilių, tad pamokos metu vaikai mokosi nenutrūkstamai.

  

contacts_content

Pažengusiems ir profesionalams

Jei esate slidinėję ar čiuožę snieglente anksčiau, šiems įgūdžiams tobulinti ar pasiruošti naujam slidinėjimo sezonui nerasite geresnės vietos nei Slidinėjimo akademija. Atgaivinkite šiuos įgūdžius, būkite saugūs ir pasiruošę.

Kvalifikuoti instruktoriai visuomet bus šalia Jūsų, o tai reiškia, jog jie galės nuolatos vertinti pažengusių slidininkų ir snieglentininkų įgūdžius ir sustyguoti net menkiausius techninius netikslumus (jei tokių bus!). Treniravimo veidrodis neįkainojamai pasitarnaus tam, kad suprastumėte instruktoriaus patarimus ir pamatytumėte, kokią įtaką jie turi Jūsų kūno pozicijai, svorio paskirstymui ir, galų gale, Jūsų technikai. 

 

 

Apie slidinėjimo pamokas

Kiekvienos pamokos metu ne tik suteiksime Jums visą reikiamą įranga bei kvalifikuoto instruktoriaus paslaugas, tačiau ir paversime ją pramoga! Užsiėmimo metu instruktorius visuomet bus šalia, puikiai nusiteikęs, ir aktyviai dalyvaus mokymo procese. Dėl mūsų pamokų pobūdžio, visuomet jausitės prižiūrimas, o aktyvios treniruotės bus priderintos prie kiekvieno lankytojo lygio bei fizinio pasirengimo.

Slidinėjimo akademijoje mokysitės asmeniškai Jums pritaikytu tempu, o treniruotės bus nuolat pildomos naujais žaidimais, iššūkiais ir užduotimis – tai leis visuomet mėgautis pamokomis, tobulinti gebėjimus ir geriausiai pasiruošti tikriems slidinėjimo nuotykiams atostogų metu.  

 

Ir pradedantiesiems, ir profesionalams

Slidinėti gali visi: nuo pirmą kartą stovinčių ant slidžių iki ekspertų.

Tinka ir vaikams

Treniruokliai yra tinkami įvairaus amžiaus žmonėms. Čiuožti slidėmis gali mokytis ir vaikai nuo 6 metų, snieglente – nuo 16 metų.

Bet kokiu oru

Treniruotės vyksta po stogu, slidinėti galėsite bet kokiu oru, kada tik užsigeidę.

 

 

Apranga

Rekomenduojame vilkėti lengvą viršutinę rūbų dalį ilgomis rankovėmis bei laisvas kelnes. Tam, kad slidinėjimo batai prie jūsų kojų priglustų kiek įmanoma geriau, rekomenduojame dėvėti ilgas, glotnias ir plonas kojines. Šaltaisiais žiemos mėnesiais galite jaustis komfortabiliau vilkėdami šiltesnius rūbus. Kai kurie žmonės dėvi pirštines, apsaugančias kritimo ant dangos atveju. 

Pamokos trukmė - 1 valanda

Slidinėjimo pamoka trunka apie 1 valandą: ji prasideda 10 minučių nuolatinio slidinėjimo, tuomet daroma 10 minučių pertrauka, šis ciklas kartojamas 3 kartus (tai prilygsta 6 valandoms slidinėjimo lauko trasoje).

To paties lygio mokiniai

Per įvadinę pamoką instruktorius įvertins Jūsų slidinėjimo lygį – tai bus taškas, nuo kurio su mūsų pagalba pradėsite tobulėti iki pageidaujamo lygio. Niekada nesitreniruosite tuo pačiu metu su kito lygio studentais, mokysitės asmeniškai Jums pritaikytu tempu. Taip bus užtikrintas nuolatinis tobulėjmas ir saugus bei smagus laisvalaikis užsiėmimų metu.

 

Tik 3 mokiniai

Instruktorius prižiūri daugiausiai 3 besimokančiuosius, tad pamokos metu gausite daugybę dėmesio, skirto būtent Jums. 

Viskas įskaičiuota

Instruktoriaus paslaugos ir visa slidinėjimo įranga į kainą įskaičiuota: slidės arba snieglentė, batai, šalmai. Dalyviai gali avėti savo batus, tačiau privalo naudoti „Slidinėjimo Akademijos“ slides arba snieglentes.

Slidinėjimą paversime pramoga!

Pamokos metu instruktorius visuomet bus šalia ir aktyviai dalyvaus mokymo procese. Treniruotės nuolat pildomos naujais iššūkiais ir užduotimis – tai leidžia visuomet mėgautis pamokomis, tobulinti gebėjimus ir geriausiai pasiruošti tikriems slidinėjimo nuotykiams atostogų metu.

 

Kodėl rinktis Slidinėjimo akademiją?

 

1. Tai taupo laiką

Įprastos lauko ar vidaus slidinėjimo trasos Baltijos šalyse ilgis yra apie 250 metrų. Vidutinis slidininkas tokią trasą gali įveikti maždaug per 30 sekundžių. Jei trasa tuščia, atgal iki jos viršaus užkilti gali užtrukti iki 4 minučių. Tokiu atveju, efektyviai išnaudoto slidinėjimo laiko per valandą lieka apie 13,3 minutės (jeigu trasoje esate vienas ir nesimokote grupėje). Žinoma, reikia turėti omenyje ir tai, jog, slidinėjant besimokančiųjų grupėje, instruktoriaus dėmesio, skirto asmeniškai Jums, kiekis žymiai sumažėja.

 

2. Tai saugiau!

Būti pasiruošusiam – tiesiog gera praktika. Kodėl neišvengus ilgų eilių šalia mokomosios trasos, apsuptyje žmonių, kurių nepažįsti, o kartais net ir iki galo nesupranti? Be to, nelaimingus atsitikimus dažniausiai patiria tie, kurie į slidinėjimo trasas leidžiasi iki galo nepasiruošę, o tie, kurie ištobulina reikiamus įgūdžius dar prieš keliaudami atostogauti, turi nenuginčijamų pranašumų.

Ar žinojote? Repatriacija po nelaimingo atsitikimo gali kainuoti net 8 000 €.

 

3. Tai žymiai pigiau!

Jums nebereikės jaudintis dėl slidinėjimo pamokų rezervacijos ir leisti brangių atostogų dienų vaikiškose trasose – su Slidinėjimo akademijos pagalba, mes Jus išleisime tiesiai į kalnus! Savo išlaidas galėsite išskaidyti ir suplanuoti dar prieš atostogas, o tuo pačiu ir pasilinksminti pasiruošimo metu.

 

4. Tai smagu!

Slidinėjimo akademijoje sutiksite bendraminčių, kurie gyvena čia pat, Jūsų mieste – socialinis aktyvaus sporto aspektas gali Jus nustebinti ir tapti ypač malonia patirtimi. Jei būsite pasiruošę, savo atostogomis mėgausitės daug labiau, o galbūt treniruodamiesi netgi sutiksite žmonių, su kuriais leisitės atostogauti kartu.

Išbandykite dabar!

Nesvarbu, koks oras – Slidinėjimo akademijoje gera būti visada.

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje