Kaip atlikti rezervaciją?

Jei norite rezervuoti įvadinę slidinėjimo treniruotę su slidėmis, tai darykite on-line rezervacijos sistemoje.

Jei norite rezervuoti antrą slidinėjimo treniruotę, čiuožimą snieglente, slidinėjimo kursus, tai galite padaryti:

Kas yra įvadinė treniruotė ?

Jei Jūs niekada neslidinėjote pas mus anksčiau ir norite išbandyti slidinėjimą, siūlome registruotis į įvadinę treniruotę. Po treniruotės galėsime įvertinti Jūsų slidinėjimo lygį, aptarti bei pasiūlyti tinkama Jums treniruočių programą. Treniruotės padės Jums nuolat tobulėti!

Įvadinės treniruotės metu Jums bus paaiškinta, kokius batus, slides, snieglentę, šalmus išsirinkti, kaip pasibaigus pamokai visą tai išvalyti. Jūs taip pat susipažinsite su Slidinėjimo akademijos patalpomis, sužinosite, kur yra stebėjimo zonos, restoranas.

Pirmosios treniruotės trukmė - 1 val., jos metu Jūs slidinėsite 20-22 minutes, t.y. šiek tiek trumpiau nei per kitas treniruotės (3 x 10 min. arba 2 x 15 min.).

Kaip tai veikia?

Slidinėjimo akademijoje rasite sukamuosius, visiškai reguliuojamus treniruoklius, kuriais puikiai atkartojamas slidinėjimo tikroje trasoje pojūtis. Specialia „astroturf“ kilimine danga padengti treniruokliai yra greičiausias ir ekonomiškiausias būdas mokytis ir gerinti slidinėjimo įgūdžius. Daugiau apie treniruoklius.

Ar instruktorius ir slidinėjimo įranga įskaičiuota į kainą?

Instruktoriaus paslaugos ir visa slidinėjimo įranga į kainą įskaičiuota: slidės arba snieglentė, batai, šalmai. Dalyviai gali avėti savo batus, tačiau privalo naudoti „Slidinėjimo Akademijos“ slides arba snieglentes.

Kiek trunka treniruotė?

Slidinėjimo treniruotė trunka apie 1 valandą: 30 min. slidinėjate, 30 min. – ilsitės. 30 min. slidinėjimą mes daliname į 2 x 15 min. blokus arba 3 x 10 min. blokus (tai prilygsta 6 valandoms slidinėjimo lauko trasoje).

Prašome Jus atvykti 15 min. prieš pamoką, kad galėtumėte pasiruošti: išsirinkti batus, slides / snieglentę.

Kiek žmonių vienu metu mokosi slidinėti?

Vienu metu ant treniruoklio gali slidinėti 3 žmonės per valandą, ant dviejų treniruoklių - 6 asmenys.

Gimtadienių, vakarėlių, verslo renginių metu gali būti ir daugiau žmonių.

Jei norite mokytis individualiai, galite užsisakyti individualias pamokas. Tokiu atveju būsite ant treniruoklio tik Jūs.

Kokios rezervacijos atšaukimo sąlygos?

Atšaukus rezervaciją prieš 48 val. - reikės sumokėti 0 % paslaugos kainos, prieš 24 val. - 50 % paslaugos kainos, atšaukus mažiau nei prieš 24 val. - 100 % paslaugos kainos.

Kaip turėčiau apsirengti?

Rekomenduojame vilkėti lengvą viršutinę rūbų dalį ilgomis rankovėmis bei laisvas kelnes. Tam, kad slidinėjimo batai prie jūsų kojų priglustų kiek įmanoma geriau, rekomenduojame dėvėti ilgas, glotnias ir plonas kojines. Šaltaisiais žiemos mėnesiais galite jaustis komfortabiliau vilkėdami šiltesnius rūbus. Kai kurie žmonės dėvi pirštines, apsaugančias kritimo ant dangos atveju. 

Ar galiu naudoti savo slides ir batus?

Dalyviai gali avėti savo batus, tačiau privalo naudoti „Slidinėjimo Akademijos“ slides arba snieglentes, nes jos yra specialiai paruoštos naudoti ant treniruoklių.

Kokio amžiaus vaikai gali mokytis?

Čiuožti slidėmis gali vaikai nuo 6 metų, snieglente – nuo 16 metų (arba jei yra 140 cm ūgio).

Bet viskas labai priklauso nuo vaiko. Ant mūsų treniruoklių gan sunku slidinėti, reikia gan stiprių kojų raumenų - tuomet bus galima džiaugtis treniruote. Tačiau tai nereiškia, kad vaikas negalėtų sėkmingai slidinėti ant tikro sniego.

 

Ar tai panašu į tikrą sniegą?

Treniruokliai padengti specialia „astroturf“ kilimine danga, kuria slidės slysta gerai lyg čiuožtum tikru sniegu. 

Žinoma, sniegas būna įvairių formų ir svorių, priklausomai nuo metų laiko ir oro sąlygų. Mūsų kilimai yra panašūs į šviežiai paruošto sniego sluoksnį, 15 cm. gylio.

Jus mokysime tokios pačios slidinėjimo technikos, kuri naudojama slidinėjant realiuose kalnuose. Vienintelis skirtumas yra tai, kad mūsų treniruokliai yra mažiau atlaidūs klaidoms, tad slidinėti Jūs išmoksite žymiai geriau nei kalnuose.

Ar galima stebėti pramogą?

Taip! Už kiekvieno treniruoklio yra poilsio zonos, kuriose svečiai gali stebėti slidininkus. 

Taip pat pas mus rasite 3 didelius privačius švenčių kambarius 6-8 žmonėms (kiekvienas) 2-ame aukšte su vaizdu į slidinėjimo treniruoklius. Čia Jūs galite mėgautis privatumu, maistu ir gėrimais!

Prieš kiek laiko atlikti rezervaciją?

Vasaros sezono metu rekomenduojame atlikti rezervaciją prieš savaitę, žiemos sezono metu - prieš dvi savaites.

Savaitgaliais ir vakarais rekomenduojame rezervuoti iš anksto, kad dar nebūtų užimtas Jūsų pageidaujamas laikas.

 

Kokios slidinėjimo kainos vaikams?

Slidinėjimo kainos vaikams tokios pačios kaip suaugusiems:

Kainos >

Aš norėčiau slidinėti slidėmis, o mano draugas norėtų išbandyti snieglentę tuo pačiu metu. Ar tai yra įmanoma?

Vienos sesijos metu ant treniruoklio gali slidinėti tik slidės arba tik snieglentės. Tiek slidėms, tiek snieglentėms reikia skirtingo pasiruošimo ir mokymo, dėl to kartu šios dvi slidinėjimo priemonės negali būti ant to paties treniruoklio. Pavyzdžiui, čiuožiant slidėmis naudojamas visas treniruoklio takas (nuo viršaus iki apačios), o čiuožiant snieglente dažniausiai naudojamas tik treniruoklio tako plotis. Taip pat, mūsų instruktoriai, kurie visos treniruotės metu yra kartu su Jumis, gali avėti tik vieną batų porą, taigi instruktoriai negali mokyti slidinėti skirtingomis priemonėmis tuo pačiu metu.

Niekada nesu slidinėjęs / čiuožęs snieglente. Kiek man reikėtų treniruočių?

Labai sunku pasakyti, tai priklauso nuo žmogaus: vieni mokosi lengviau ir greičiau nei kiti. Bet bazinius slidinėjimo įgūdžius tikime, kad įgysite per 8-10 treniruočių (4 savaitės, jei treniruositės 2 kartus per savaitę). 

Mano vaikui 5 m., bet jis jau moka nusileisti nuo kalno. Ar jis gali ateiti mokytis?

Mūsų šlaitai yra šiek tiek kitokie, labai techniniai ir kadangi technika yra tokia pati kaip ir sniego, pradedantiesiems yra gana fiziškai sunku slidinėti mūsų šlaituose. Taigi, tai priklauso nuo kiekvieno vaiko, ar jis gali slidinėti su mumis. Mūsų patirtis leido mums nustatyti minimalų amžių, nes jaunesni vaikai pamokoje daug dėmesio reikalauja iš instruktorių, o tai yra nesąžininga kitų vyresnių vaikų atžvilgiu, kurie nori tobulėti.

Taigi trumpas atsakymas: jei norėtumėte, jog vaikas pabandytų pas mus slidinėti, užsakykite jam individualią pamoką, per kurią jis gaus visą instruktoriaus dėmesį.

Aš jau moku slidinėti, kodėl man reikia apsilankyti pas Jus?

Puiku! Dauguma žmonių yra "savamoksliai" ir nusileidžia nuo šlaitų be rūpesčių :)

Šiems klientams mes siūlome keletą privalumų:

  • “Be prepared, get ready”

350 dienų per metus praleidę prie kompiuterio, galbūt norėsite skirti keletą vakarų, kad pratemptumėte raumenis, kuriuos naudosite leidžiantis nuo šlaitų. Leiskite mums išbandyti Jūsų fizinį pasiruošimą, sumažinti "antros dienos raumenų skausmą" ir sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką.

  • „Get better“

Kaip jau minėjome, daugiau nei pusė mūsų klientų yra "savarankiškai išmokę" ir gali naudotis kai kuriais profesionalų patarimais. Ką mes darome: pradedame nuo pagrindų, įvertiname Jūsų slidinėimo lygį, lankote treniruotes su Jūsų lygio slidininkais ir suteikiame galimybę išmokti tinkamos technikos, padėsiančios lengvai ir saugiai slidinėti kalnuose. Tai pagerins Jūsų slidinėjimą ir atostogas.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje