Jau dabar pradėkite slidinėjimo sezoną! Uždaroje Slidinėjimo akademijoje rasite pirmuosius ir moderniausius Baltijos šalyse sukamuosius slidinėjimo ir čiuožimo snieglente treniruoklius. 

 

Kam tai skirta?

 

contacts_content

Pradedantiesiems

Kad ir kokio amžiaus esate, mokytis tikrai ne vėlu. Jei norite išmokti slidinėti ar čiuožti snieglente, nerasite geresnės vietos nei Slidinėjimo akademija. Dėl treniruoklių pobūdžio, instruktoriai gali Jus nuolatos palaikyti, teikti pastabas ir techninius patarimus, o ne laukti trasos apačioje su dar 15 mokinių.

Naudodami vaizdo įrašus, galėsime vertinti Jūsų techniką bei pažangą, o tai padės greičiau pasiekti puikų slidinėjimo lygį. Išskirtinės Slidinėjimo akademijos paslaugos, įskaitant barą, didelį intruktoriaus dėmesio kiekį vienam studentui ir kontroliuojamas sąlygas, reiškia, jog čia progresuosite daug greičiau nei kitose trasose.

 

contacts_content

Vaikams

Siekiant geriausio rezultato ir produktyvaus pamokos laiko išnaudojimo, rekomenduojame čiuožti slidėmis mokyti vaikus nuo 6 metų, snieglente – nuo 16 metų. Jeigu Jūsų vaikas jaunesnis, užsiregistruokite įvadinei pamokai – jos metu instruktorius įvertins, ar Jūsų vaikas pasiruošęs mokytis.

Čia vaikų visada lauks žaismingas mokymosi procesas: pamokų metu naudojami kamuoliai, kūgeliai, vairai, tad nebūna nuobodu, o tobulėjimas vyksta žymiai greičiau nei mokantis slidinėti kalnuose.

Ir, žinoma, kadangi Slidinėjimo akademijos treniruokliai yra sukamieji, čia nebus keltuvų ar eilių, tad pamokos metu vaikai mokosi nenutrūkstamai.

  

contacts_content

Pažengusiems ir profesionalams

Jei esate slidinėję ar čiuožę snieglente anksčiau, šiems įgūdžiams tobulinti ar pasiruošti naujam slidinėjimo sezonui nerasite geresnės vietos nei Slidinėjimo akademija. Atgaivinkite šiuos įgūdžius, būkite saugūs ir pasiruošę.

Kvalifikuoti instruktoriai visuomet bus šalia Jūsų, o tai reiškia, jog jie galės nuolatos vertinti pažengusių slidininkų ir snieglentininkų įgūdžius ir sustyguoti net menkiausius techninius netikslumus (jei tokių bus!). Treniravimo veidrodis neįkainojamai pasitarnaus tam, kad suprastumėte instruktoriaus patarimus ir pamatytumėte, kokią įtaką jie turi Jūsų kūno pozicijai, svorio paskirstymui ir, galų gale, Jūsų technikai.