Kodėl rinktis Slidinėjimo akademiją?

 

1. Tai taupo laiką

Įprastos lauko ar vidaus slidinėjimo trasos Baltijos šalyse ilgis yra apie 250 metrų. Vidutinis slidininkas tokią trasą gali įveikti maždaug per 30 sekundžių. Jei trasa tuščia, atgal iki jos viršaus užkilti gali užtrukti iki 4 minučių. Tokiu atveju, efektyviai išnaudoto slidinėjimo laiko per valandą lieka apie 13,3 minutės (jeigu trasoje esate vienas ir nesimokote grupėje). Žinoma, reikia turėti omenyje ir tai, jog, slidinėjant besimokančiųjų grupėje, instruktoriaus dėmesio, skirto asmeniškai Jums, kiekis žymiai sumažėja.

 

2. Tai saugiau!

Būti pasiruošusiam – tiesiog gera praktika. Kodėl neišvengus ilgų eilių šalia mokomosios trasos, apsuptyje žmonių, kurių nepažįsti, o kartais net ir iki galo nesupranti? Be to, nelaimingus atsitikimus dažniausiai patiria tie, kurie į slidinėjimo trasas leidžiasi iki galo nepasiruošę, o tie, kurie ištobulina reikiamus įgūdžius dar prieš keliaudami atostogauti, turi nenuginčijamų pranašumų.

Ar žinojote? Repatriacija po nelaimingo atsitikimo gali kainuoti net 8 000 €.

 

3. Tai žymiai pigiau!

Jums nebereikės jaudintis dėl slidinėjimo pamokų rezervacijos ir leisti brangių atostogų dienų vaikiškose trasose – su Slidinėjimo akademijos pagalba, mes Jus išleisime tiesiai į kalnus! Savo išlaidas galėsite išskaidyti ir suplanuoti dar prieš atostogas, o tuo pačiu ir pasilinksminti pasiruošimo metu.

 

4. Tai smagu!

Slidinėjimo akademijoje sutiksite bendraminčių, kurie gyvena čia pat, Jūsų mieste – socialinis aktyvaus sporto aspektas gali Jus nustebinti ir tapti ypač malonia patirtimi. Jei būsite pasiruošę, savo atostogomis mėgausitės daug labiau, o galbūt treniruodamiesi netgi sutiksite žmonių, su kuriais leisitės atostogauti kartu.

Išbandykite dabar!

Nesvarbu, koks oras – Slidinėjimo akademijoje gera būti visada.

 

Atkreipkite dėmesį, jog:

• Norint įgyti įgūdžių, nuolatinis veiksmo kartojimas yra naudingesnis nei kas 30 sekundžių daromos privalomos 4 minučių pertraukos.

• Treniruojantis lauko trasoje gali nutikti taip, jog instruktorius yra toli ir, kadangi, slidinėja pats, Jūsų nemato, todėl ištaisyti technikos klaidas užtruks daug ilgiau.

• Mokydamiesi didelėje grupėje sulauksite daug mažiau instruktoriaus dėmesio, tad įgyti reikiamų įgūdžių užtruks ilgiau.

• Mokydamiesi įprastoje trasoje Jūs nematote savęs, todėl negalite iš karto tiksliai pataisyti savo stovėsenos ar technikos.

• Lauko trasoje informacijos įsisavinimą ir apdorojimą veikia įvairūs faktoriai, pavyzdžiui, šaltas oras, nepažįstama aplinka, aukščio baimė, vėjas ir, žinoma, sniego kokybė. Ir tai tik keli dalykai, kurie veikia kiekį informacijos, kurią besimokantieji slidinėti geba įsisavinti per pamoką. Tai turi ypač didelės įtakos jauniems žmonėms – per didelis smegenis stimuliuojančių veiksnių kiekis trukdo greitai įsisavinti naują informaciją ir tobulėti.

• Vidaus sniego trasos yra puiki vieta mokytis, kaip slidinėti ant tikro sniego, ir susigrąžinti formą ruošiantis atostogoms. Vis dėlto, tokios trasos turi ir keletą trūkumų; trasos yra trumpos, todėl efektyvus slidinėjimo laikas yra ribotas. Be to, vidaus trasos paprastai yra naudojamos daugybės žmonių vienu metu, o tai reiškia, kad besimokantiems ir dar nepratusiems prie trasos „taisyklių“ kyla gana akivaizdus pavojus – naujokų ir pažengusiųjų slydimo greičiai skiriasi, o tai gali lengvai sukelti nelaimingą atsitikimą.

 

Atsižvelgiant į šiuos veiksnius, Slidinėjimo akademija turi daugybę privalumų:

• Visos įrangos nuoma yra įskaičiuota į pamokos kainą. Jei norite, galite avėti savo batus, tačiau iš esmės viskas, kas reikalinga užsiėmimui, Jums bus suteikta.

• Neprivaloma jokia speciali apranga. Kritimo atveju nesušlapsite nuo sniego ir jausitės patogiai, kadangi nejusite nei šalčio, nei vėjo.

• Slidinėti ant treniruoklio yra daug sudėtingiau nei ant sniego, kadangi čia matoma kiekviena Jūsų klaida. Tai yra naudinga, kadangi, jei mokėsite puikiai slidinėti ant treniruoklio, Jums bus daug lengviau mėgautis šiuo sportu tikruose kalnuose.

• Slidinėjimas yra sportas, kurio metu galite griūti. Svarbu paminėti, jog treniruokliai turi automatinius valdymo pultus, kurie fiksuoja kritimą ir palaipsniui sustabdo treniruoklį. Be to, instruktoriai gali sustabdyti ir įjungti treniruoklį bet kuriuo metu.

• Mes reikalaujame, jog visi nepilnamečiai slidininkai bei snieglentininkai treniruočių metu mūvėtų šalmus. Tai rekomenduojame ir suaugusiems.

• Vienos pamokos metu ant vieno treniruoklio gali mokytis ne daugiau kaip 3 suaugusieji. Tai reiškia, jog 1 instruktorius prižiūrės daugiausiai 3 besimokančiuosius, tad pamokos metu gausite daugybę dėmesio, skirto būtent Jums.

• Didžiulis, per visą treniruoklį besitęsiantis veidrodis, kuriame matysite save visu ūgiu, leidžia stebėti savo mokymosi procesą bei koreguoti stovėseną.

• Viena pamoka trunka apie 1 valandą: kiekviena pamoka prasideda 10 minučių nenutrūkstamo slidinėjimo, tuomet daroma 10 minučių pertrauka, šis ciklas kartojamas 3 kartus (tai prilygsta beveik 3 valandoms slidinėjimo lauko trasoje).

• Čia nėra laukimo eilėje, spūsčių ar keltuvų. Nėra ir laukimo šaltyje, vėjyje ar lietuje. Yra tik šiltų gėrimų ir truputis poilsio, kol laukiate savo eilės.

• Per įvadinę pamoką, kiekvienas naujas narys iš instruktoriaus gauna savo lygio įvertinimą. Tai yra tas lygis, nuo kurio mes pradedame judėti link tokio, kokio Jūs pageidaujate. Jūs nesitreniruosite tuo pačiu metu su kito lygio studentais, taip užtikrinant, kad nuolatos tobulėsite bei saugiai ir smagiai leisite laiką.

• Galite susiplanuoti, kuriuo metu norite atvykti mokytis – su mūsų darbuotojų pagalba rezervuosite norimą laiką. Žinoma, piko valandomis pamokų kaina bus šiek tiek aukštesnė, tačiau rasite variantą, tinkamą bet kokiam biudžetui.

• Galite įsigyti pamokų paketus kartu su kolegomis, draugais ar šeima – taip pasidalinsite mokestį ir sumažinsite vidutinę pamokos kainą.

• Slidinėjimas yra fizinis sportas, o visa pamoka pas mus Jums užtikrins gerą treniruotę. Mes garantuojame – Jums tikrai skaudės kojas! Tad kodėl neatlikus savo kardio pratimų ir neįgijus naudingų įgūdžių tuo pačiu metu? Jeigu kartą per dvi savaites apsilankytumėte Slidinėjimo akademijoje, tuo pačiu lankydami ir sau įprastą sporto klubą, galime tvirtai teigti, jog per metus taptumėte puikiu slidininku!

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje