Slidinėjimo akademijoje rasite sukamuosius, visiškai reguliuojamus treniruoklius, kuriais puikiai atkartojamas slidinėjimo tikroje trasoje pojūtis. Specialia „astroturf“ kilimine danga padengti treniruokliai yra greičiausias ir ekonomiškiausias būdas mokytis ir gerinti slidinėjimo įgūdžius.

Treniruokliai yra tinkami įvairaus amžiaus ir gebėjimų žmonėms – nuo pirmą kartą stovinčio ant slidžių iki eksperto, o kadangi treniruotės vyksta po stogu, slidinėti galėsite bet kokiu oru, kada tik užsigeidę.

• Naudojant šiuos modernius treniruoklius, mėgėjams, entuziastams ir profesionaliems slidininkams bei snieglentininkams siūloma individuali, dinamiška programa, puikiai tinkama tiek vaikams, tiek įvairaus amžiaus suaugusiems nuo visiškų naujokų iki patyrusių ir pažengusių.

contacts_content

 • Naudojant tikras slides, slidinėjimo batus, apkaustus, lazdas ir snieglentes, ir dėl treniruoklio reguliuojamo greičio bei silikonu dengto ypač plataus sukamojo kilimo (jis veikia tarsi atvirkštinis bėgimo takelis), 1 valanda ant treniruoklio prilygsta 6 valandoms slidinėjimo kalnuose. Be to, čia dėmesio neblaškys šaltis, žmonių perpildytos trasos bei keltuvai.

• Treniruotės ant sukamojo kilimo pasiteisino kaip efektyviausias būdas stiprinti „raumenų atminčiai“* ir lavinti įpročiams bei įgūdžiams, kurie patobulins Jūsų slidinėjimo ar čiuožimo snieglente techniką.

*„Raumenų atmintis“ – terminas, naudojamas apibūdinti išmoktam judesiui, elgesio modeliui ar įpročiui. Pakartotinai atliekant tą patį judesį, sukuriamos efektyvesnės raumenų ir nervų jungtys. Kaskart, kai yra panaudojamos, šios naujos jungtys atkartojamos vis efektyviau. Motorinį mokymąsi nagrinėjantys specialistai teigia, jog to pačio veiksmo pakartojimas nuo 3 000 iki 5 000 kartų, arba veiksmo ištisas kartojimas apytiksliai po 30 minučių, 21 dieną iš eilės, yra būtinas tam, kad raumenų atmintis susiformuotų. Išvysčius raumenų atmintį, veiksmas tampa automatiniu ir yra atliekamas nesąmoningai.

• Treniruoklis yra „mažiau atlaidus“ nei tikras, minkštas sniegas, kuriuo čiuoždami galite atlikti neteisingus, buksuojančius posūkius ir likti nepastebėti. Naudojant treniruoklį, kiekviena klaida yra pabrėžiama, o tai padeda užtikrinti efektyvų teisingų technikų ir įpročių mokymąsi. Technikų tobulinimas naudojant treniruoklį padės Jums tapti daug geresniu slidininku ar snieglentininku tikruose kalnuose.

• Didelis veidrodis, kuriame save matysite visu ūgiu, leidžia stebėti mokymosi procesą ir tobulėjimą. Per vieną pamoką ant treniruoklio, dėvint patogius, įprastus drabužius, galite pasiekti daug daugiau nei per visos dienos pamoką kalnuose.

• Nenutrūkstamas čiuožimas kartu yra ir intensyvi treniruotė, kuri žymiai pagerina Jūsų fizinę jėgą bei ištvermę. Vykstant slidinėti į kalnus, Jūsų treniruotės nesibaigiančioje „trasoje“ virs pasitikėjimu savimi, išaugusiu pajėgumu, ištverme bei sumažėjusiomis laiko sąnaudomis, tad galėsite visiškai mėgautis savo ir artimųjų atostogomis.

Ar žinojote? Aspene, Kolorado Valstijoje, kur rasite vienus geriausių kalnų slidinėjimui pasaulyje, yra keletas tokių sukamojo kilimo treniruoklių – besimokantieji slidininkai ir snieglentininkai rytais čiuožinėja ant jų, prieš tai, kai popiet yra išleidžiami į tikras trasas kalnuose. Pastebėta, jog, mokantis tokiu būdu, rezultatai buvo daug geresni nei treniruojantis tik kalnuose.

Ar žinojote? Nyderlanduose yra daugiau nei 50 (!) įstaigų, siūlančių tokio tipo „dirbtines sukamas trasas“. Olandų nacionalinė slidinėjimo rinktinė į savo bendrą programą yra įtraukusi ir užsiėmimus ant šių treniruoklių.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje