Kiekvienos pamokos metu ne tik suteiksime Jums visą reikiamą įranga bei kvalifikuoto instruktoriaus paslaugas, tačiau ir paversime ją pramoga! Užsiėmimo metu instruktorius visuomet bus šalia, puikiai nusiteikęs, ir aktyviai dalyvaus mokymo procese. Dėl mūsų pamokų pobūdžio, visuomet jausitės prižiūrimas, o aktyvios treniruotės bus priderintos prie kiekvieno lankytojo lygio bei fizinio pasirengimo.

Slidinėjimo akademijoje mokysitės asmeniškai Jums pritaikytu tempu, o treniruotės bus nuolat pildomos naujais žaidimais, iššūkiais ir užduotimis – tai leis visuomet mėgautis pamokomis, tobulinti gebėjimus ir geriausiai pasiruošti tikriems slidinėjimo nuotykiams atostogų metu.  

 

Ir pradedantiesiems, ir profesionalams

Slidinėti gali visi: nuo pirmą kartą stovinčių ant slidžių iki ekspertų.

Tinka ir vaikams

Treniruokliai yra tinkami įvairaus amžiaus žmonėms. Čiuožti slidėmis gali mokytis ir vaikai nuo 6 metų, snieglente – nuo 16 metų.

Bet kokiu oru

Treniruotės vyksta po stogu, slidinėti galėsite bet kokiu oru, kada tik užsigeidę.

 

 

Apranga

Rekomenduojame vilkėti lengvą viršutinę rūbų dalį ilgomis rankovėmis bei laisvas kelnes. Tam, kad slidinėjimo batai prie jūsų kojų priglustų kiek įmanoma geriau, rekomenduojame dėvėti ilgas, glotnias ir plonas kojines. Šaltaisiais žiemos mėnesiais galite jaustis komfortabiliau vilkėdami šiltesnius rūbus. Kai kurie žmonės dėvi pirštines, apsaugančias kritimo ant dangos atveju. 

Pamokos trukmė - 1 valanda

Slidinėjimo pamoka trunka apie 1 valandą: ji prasideda 10 minučių nuolatinio slidinėjimo, tuomet daroma 10 minučių pertrauka, šis ciklas kartojamas 3 kartus (tai prilygsta 6 valandoms slidinėjimo lauko trasoje).

To paties lygio mokiniai

Per įvadinę pamoką instruktorius įvertins Jūsų slidinėjimo lygį – tai bus taškas, nuo kurio su mūsų pagalba pradėsite tobulėti iki pageidaujamo lygio. Niekada nesitreniruosite tuo pačiu metu su kito lygio studentais, mokysitės asmeniškai Jums pritaikytu tempu. Taip bus užtikrintas nuolatinis tobulėjmas ir saugus bei smagus laisvalaikis užsiėmimų metu.

 

Tik 3 mokiniai

Instruktorius prižiūri daugiausiai 3 besimokančiuosius, tad pamokos metu gausite daugybę dėmesio, skirto būtent Jums. 

Viskas įskaičiuota

Instruktoriaus paslaugos ir visa slidinėjimo įranga į kainą įskaičiuota: slidės arba snieglentė, batai, šalmai. Dalyviai gali avėti savo batus, tačiau privalo naudoti „Slidinėjimo Akademijos“ slides arba snieglentes.

Slidinėjimą paversime pramoga!

Pamokos metu instruktorius visuomet bus šalia ir aktyviai dalyvaus mokymo procese. Treniruotės nuolat pildomos naujais iššūkiais ir užduotimis – tai leidžia visuomet mėgautis pamokomis, tobulinti gebėjimus ir geriausiai pasiruošti tikriems slidinėjimo nuotykiams atostogų metu.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje